Hukuk Ofisimize Hoş Geldiniz

2012 Yılında Hukuk Fakültesine Türkiye de derece yaparak girdim.1 Yıl İngilizce hazırlık okuduktan sonra Uluslar arası Hukuk alanında ve Türk Hukuku alanında eğitimimi tamamlayarak mezun oldum. Avukatlık deneyimlerim ve tecrübelerimin oluşması adına, aynı çatı altında 2016 yılında 15 yıllık Avukatlık Deneyimi olan Av. Hidayet Dönmez Bey ile çalışmalarımızı aynı ofis içinde gider ortağı olarak müşterek hale getirdik. Büro 2004 yılında Kayseri de kurulmuştur. Uzun bir süre beraber çalıştıktan sonra, ilerleyen günlerde pek çok hukukçu meslektaşımın da bulunduğu adreslerden biri olan Kayseri Adliyesinin hemen yakınında yer alan, Hastane Caddesi, SGK hastanesi Acil karşısında bulunanGüçlü İz Plazada ki büyük ofise, müvekkillerimin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilmek adına taşındım. Halen yeni ofisimiz de Eşim Arabulucu Avukat Hüseyin Özer Bey ile ve diğer avukat arkadaşlarımla ve  hizmet vermeye, ofisimizi müşterek kullanmaya devam etmekteyiz.

Ofisimiz, gerçek şahıslara, yerli ve yabancı şirketlere, finansal kuruluşlara, vakıf, dernek, spor kulübü ve kurumsal şirketlere profesyonel hizmet verebilmektedir.

Ofis, müvekkillerine sadece, dava takibi alanında değil, hukukun çeşitli alanlarında danışmanlık, her türlü sözleşme ve benzeri dokümanların hazırlanması, müzakere süreçlerinin takibi, şirketlerin hukuki altyapı ve inceleme çalışmalarının gerçekleştirilmesi, idari başvurular hususunda hukuki danışmanlık, idari ve cezai soruşturma süreçlerinin takibi, ihtilafların dava dışı çözüm yolları, tahkim ve benzeri alanlarda da hizmet sunmaktadır.

Ofis, hukukun çeşitli alanlarındaki bilgi birikimi ve uygulama tecrübesi ile müvekkillerine en iyi ve en hızlı şekilde hizmet sunma gayesi ile faaliyetlerini yürütmektedir. Büro, Türkçe ve İngilizce olarak hizmet vermektedir.

Ofisimiz faaliyet alanlarına, “Faaliyet Alanlarımız” bölümünden ulaşabilir, faaliyetlerimiz ile ilgili sorularınızı melikekavugudurmaz@hotmail.com adresinden e-posta yolu ile tarafımıza iletebilirsiniz.

 

Saygılarımla

Avukat | Arabulucu | Melike KAVUĞUDURMAZ ÖZER

Sormak istediğiniz soruların cevaplarını bizde bulabilirsiniz!

error: SAYFA KORUMALIDIR..